Vyhledat zájezd

Hotel Villa Svizzera

Itálie, Ischia

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Počasí
9 °C - Zataženo

Poloha

Jeden z prvních hotelů na ostrově, přestavěný z původní vily z 19.století, velmi pěkný luxusní hotel s přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Výhodou je strategická pozice nedaleko centra městečka a snadná dostupnost do zátoky San Montano s písčitou pláží a termálním parkem Negombo (cca 800 m).

Popis

1x vnitřní bazén s termální vodou (32°C - 34 °C), 1x venkovní bazén s mořskou vodou, terasa s lehátky a slunečníky, recepce, výtah, restaurace, společenská místnost, piano-bar, bar, tropická zahrada, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení. Hotelový minibus zdarma na pláž San Montano (květen - září).

Od moře: přibližně 100 m (malá písčitá pláž), 20 minut chůze na pláž San Montano V centru, autobusová zastávka: přibližně 10 m od hotelu.

Ubytování

77 pokojů, které jsou vybaveny nábytkem v typickém ischitánském stylu, soc. zařízením, telefonem, centrálním topením, TV-SAT, minibarem, většina má terasu nebo balkón.  Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, místní i mezinárodní kuchyně, plná penze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat