Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Agrumeto

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Popis

Recepce, bar, TV v hale, internetový koutek, restaurace, bazén se slunečníky a lehátky (dle volné kapacity), dětský koutek, animační programy a miniclub (cca 1/7-31/8). Cca 350 m od villaggia se nachází sportovní centrum - tenisový kurt (zdarma 1 hod./ apartmán/ pokoj), fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, bocce, dětský koutek (k dispozici minibus zdarma). Transfer ze železniční stanice při příjezdu/ odjezdu zdarma.
Bílý, jemný písek, na okrajích kameny, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán/ pokoj) do 30/6 a po 7/9 zdarma, do vyčerpání míst, v ostatních termínech za poplatek. Parkování: v areálu, cca 300 m od hlavní budovy.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek SPR+WC, minibar (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa nebo balkon. Nebo velmi jednoduše zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC. #A3: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a lůžkem, kuchyňský kout uvnitř nebo na kryté verandě, SPR+WC. #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, malá ložnice s se dvěma lůžky nebo s patrovým lůžkem, krytá veranda s kuchyňským koutem, SPR+WC. #B6: (max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma patrovými lůžky, krytá terasa s kuchyňským koutem, SPR+WC. #Hotelové pokoje:/# dvoulůžkové pokoje, SPR+WC, minibar (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa nebo balkon. #Hotelové pokoje:/# dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, minibar (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), terasa nebo balkon.

Stravování

V rezidenci - vlastní. V hotelu - kontinentální snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu (v ceně 1/4 l vína a 1/2 l vody), přílohy formou švédského stolu..

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 3 €/den.
Pobyt: sobota/ sobota.

Poloha

Villaggio obklopené zelení a tropickými rostlinami navazuje přímo na pláž. Ideální místo pro rodiny. Vhodné pro nenáročné klienty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat