Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Athragon

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Popis

Bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, restaurace přímo u pláže, bar u bazénu, internet point, TV/SAT sál, recepce, tenisový kurt, volejbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelba, minifotbalové hřiště, dětský park (350m, odvoz zdarma).
Písečná: se světlým hrubým pískem a útesy, soukromá vybavená slunečníky a lehátky i volně přístupná. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, celodenní zábavní a sportovní program (červenec-srpen). Bohaté společenské vyžití v městečku Tropea – kavárny, restaurace, pizzerie, obchůdky. Pro děti: dětské hřiště, dětský koutek, pískoviště.

Poloha

Villaggio Athragon - malebné rodinné středisko s klidnou atmosférou situované přímo u krásné pláže karibského typu s bílým pískem a výhledem na ostrov Stromboli. Apartmány jsou obklopené bujnou středomořskou vegetací a mají prostorné verandy s příjemným posezením. Bazén a romantická restaurace se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláže. Středisko Athragon je umístěné v proslulé oblasti Capo Vaticano a 7km od města Tropea.
Od moře: 20.
Od centra: 3000.

Ubytování

Apartmány mají koupelnu, zastíněnou terasu s kuchyňským koutem uvnitř nebo na verandě se zahradním nábytkem. Apartmány v 1.řadě jsou za příplatek 50 Eur/týden.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, zastíněná terasa s kuchyňským koutem uvnitř nebo na verandě se zahradním nábytkem. Apartmány v 1.řadě jsou za příplatek 50 Eur/týden.
MONO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1-2 lůžky nebo palandou, koupelna, zastíněná terasa s kuchyňským koutem uvnitř nebo na verandě se zahradním nábytkem. Apartmány v 1.řadě jsou za příplatek 50 Eur/týden.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem a vstupní pokoj se 2 lůžky nebo palandou, koupelna, zastíněná terasa s kuchyňským koutem uvnitř nebo na verandě se zahradním nábytkem. Apartmány v 1.řadě jsou za příplatek 50 Eur/týden.

Stravování

Vlastní. Možnost přikoupení stravování v hotelové restauraci alla carte.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat