Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Blue Bay Resort

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 620 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, bar a TV místnost. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis. Jsou přijímány běžné platební karty -Visa, AMEXCO a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén a dětský bazének. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Pro aktivní hosty je v nabídce aqua fitness (za poplatek). Je tady také miniklub.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci a kuchyň. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Z některých pokojů mají hosté částečný výhled na moře. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (zdarma). V koupelnách je sprchový kout a vířivá vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

Ostatní

Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, bar a TV místnost. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis.
GPS: 38.618710, 15.834048.

Stravování

V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat