Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Eden - Apartmány

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 645 Kč

Dostupných: 246 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Apartmány bez stravy.

Ubytování

Hotelové apartmány cca 50 m od moře, s verandou a sociálním zařízení (sprcha nebo vana, WC) a jsou vybaveny TV/SAT. Typ Bilo 2/4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí. Typ Trilo 4/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky. Apartmány v depandanci cca 250 m od moře s verandou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT. Typ Bilo 2/4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, v přízemí. Typ Trilo 4/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky, v patře. Všechny apartmány v depandanci jsou bez výhledu na moře a mají ventilátor.

Poloha

Komplex složený z hotelových pokojů a apartmánů se nachází v centrální části letoviska Capo Vaticano a je vzdálen cca 40–300 m od pláže, 9 km od městečka Tropea 9 km.

Popis

Písčitá pláž z jemného bílého písku je vzdálená cca 40–250 m od hotelu a je obklopená zelení a skalnatými útesy. Slunečník a dvě křesílka za poplatek. Vzdálené apartmány mají k dispozici plážový mikrobus (směrem od pláže).


Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), Wi-Fi (za poplatek - v baru a restauraci), restaurace s terasou, dva bary, bazén, stolní tenis, dětské hřiště, animační programy a miniklub (od 16. 6. do 15. 9.), půjčovna vodních šlapadel, půjčovna aut, minimarket, parkoviště.

Doprava

Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Jihlava, Beroun, Plzeň, Rozvadov, Ostrava, Frýdek Místek, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

Ostatní

Hotel obklopený tropickou zelení je situovaný u jedné z nejkrásnějších pláží Grotticelle v oblasti Capo Vaticano cca 9 km od městečka Tropea.
gps: 38.615635,15.838441

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat