Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Esmeraldo

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 995 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence se nachází u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Capo Vaticano - u pláže Grotticelle. Ideální místo pro všechny, kteří mají rádi krásnou přírodu, koupání v průzračném moři, slunění a večerní procházky po pláži.

Popis

Recepce, internetový koutek, Wi-Fi (za poplatek, ve společných prostorách), bar s TV, restaurace, bar a pizzerie na pláži, bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, tenisové kurty (zdarma 1 hod./ apartmán), windsurfing, lodičky, vodní šlapadla, stolní tenis, animační programy (20/6-5/9, v italštině). Transfer ze železniční stanice při příjezdu/ odjezdu zdarma.
Krásná pláž z bílého písku se skalnatými útesy, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) do 30/6 a po 10/9 zdarma, do vyčerpání míst, v ostatních termínech za poplatek. Parkování: u rezidence (do vyčerpání míst).

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. #A3: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) dvojlůžkem a lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. #C5/6: (max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 3 €/den.
Pobyt: sobota/ sobota.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat