Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Felix

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 660 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce s WIFI (v ceně klubové karty), WIFI za poplatek ve veřejných prostorách, bar s TV/SAT.Sport a zábava:K dispozici bazén, posilovna, tenisový kurt, stolní tenis.Děti:K dispozici dětské hřiště.Klubová karta:WIFI na recepci, společenská místnost s TV, bazén, posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště, klimatizace. : cca 500 m od pláže z bílého písku a kamínků. Možnost využití plážového mikrobusu za poplatek v určitých časech na nejkrásnější pláž Capo Vaticana – zv. Grotticelle – 3 eur / osoba / zpáteční.

Ubytování

Všechny klimatizované apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem (některé jsou na kryté verandě), vlastním sociálním zařízením. Některé apartmány mají možnost bezbarierového přístupu.Apartmány mají verandu, balkon nebo pouze okna - nutné uvést při rezervaci. Některé apartmány mohou mít kuchyňský kout na kryté verandě. TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍ:Mono pro 2 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a manželským lůžkem.Bilo pro 3/4 osoby: vybavený kuchyňský kout na kryté verandě, obývací pokoj se 2 lůžky nebo palandou, 1 pokoj s manželským lůžkem.Bilo pro 3/4 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, 1 pokoj s manželským lůžkem.Trilo pro 5/6 osob: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a palandou, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Rezidence s bazénem a sportovním vyžitím se nachází cca 500 m od pobřeží Tyrhénského moře, jen 6 km od známého městečka Tropea.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat