Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence La Fattoria

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a vybavený kuchyňský kout. Mono 2 - kuchyňský kout na kryté terase, ložnice. Bilo 4 - obývací místnost s palandou, ložnice s manželskou postelí. Trilo 6 - obývací místnost s palandou, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky. Příplatky viz ceník.

Popis

Menší pláž s bílým pískem, ohraničená útesy, je cca 300 m. Na velkou pláž Tono vzdálenou cca 1 km jezdí minibus v určených hodinách zdarma (18.6. - 17.9.), klienti mají k dispozici PŘENOSNÝ SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA OD REZIDENCE ZDARMA.Bar, bazén (18. 6.– 24.9.), místo na cvičení aerobiku.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu (omezené množství), parkoviště.

Poloha

Rezidence obklopena zelení leží v městečku Ricadi, oblast Torra Rufa, 300 m od pláže. Městečko Tropea, kde naleznete uličky s obchody, bary a nádhernou bílou pláží je vzdáleno cca 5 km.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Rezidence rodinného charakteru se nachází na místě plném zeleně, v krásné oblasti Capo Vaticano a přímo vybízí k relaxaci a odpočinku na bílé, útesy ohraničené pláži. Nedaleko je krásné městečko Tropea, známé hlavně pro své bílé písčité pláže, kostel sv. Madonny a pěstování lokální červené cibule.
gps: 38.640116,15.837741

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat