Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Fattoria

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 895 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence s rodinnou atmosférou v klidné části letoviska. Ideální pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou nebo chtějí podnikat výlety do okolí.

Popis

Restaurace, kde se organizují typické italské večery (jinak je restaurace uzavřena), bar, bazén (cca 26/5-22/9), slunečníky a lehátka (dle volné kapacity).
Písečná (bílý písek) se skalnatými útesy, hostům jsou k dispozici slunečníky a křesla, které si mohou nosit dle potřeby na pláž. Parkování: u rezidence, zdarma.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A2: (max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout na kryté terase, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo terasa, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo terasa, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Vlastní, na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (kromě srpna, za příplatek). .

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Pobytová taxa: 1 €/osoba/den

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat