Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Fattoria

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Poloha

Rezidence s rodinnou atmosférou v klidné části letoviska. Ideální pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou nebo chtějí podnikat výlety do okolí.

Popis

Restaurace, kde se organizují typické italské večery (jinak je restaurace uzavřena), bar, bazén (cca 18/5-23/9), slunečníky a lehátka (dle volné kapacity).
Písečná (bílý písek) se skalnatými útesy, hostům jsou k dispozici slunečníky a křesla, které si mohou nosit dle potřeby na pláž. Parkování: u rezidence, zdarma.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A2: (max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout na kryté terase, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo terasa, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon nebo terasa, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat