Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

L'arcobaleno Resort

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Jasno
9 °C - Jasno

Sport a zábava

Resort má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Kdo chce být i na cestách aktivní, může využít nabídky stolního tenisu, za poplatek pak možnosti jízdy na kole/horském kole, jízdy na koni, windsurfingu, jízdy na šlapadlech, jízdy na kánoi a plachtění. Hotel zprostředkovává také plachtění.

Ostatní

K dispozici je hostům hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis.
GPS: 38.622051, 15.830913.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ventilátor, obývací část a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pokoje mají kuchyňský kout a televizi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

Popis

K dispozici je hostům hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis. K placení lze v komplexu použít běžné platební karty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat