Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Limoneto New

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Popis

V rezidenci je k dispozici hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, místo na opékání s grilem, dětské hry, bar (02/06 - 16/09), bazén, animační programy (01/08 - 31/08).

Poloha

Rezidence s bazénem, která se nachází v klidné části plné zeleně a cca 450 m od pláže. Rezidence s 22 apartmány se nachází v klidné oblasti plné zeleně a voňavých citrovníků. 7 km od rezidence se nachází městečko Tropea, která je plná restaurací, barů, diskoték a obchodů každého typu.

Ubytování

Všechny apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývacím pokoji, TV-SAT, vlastním sociálním zařízením a terasou se zahradním nábytkem. V apartmánech typu TRILO E je možné umístit 6. lůžko za příplatek.  TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍ:Typ A Bilo pro 4 osoby (apartmán v přízemí): obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 pokoj s manželským lůžkem a 2 lůžky.Typ B Bilo pro 4 osoby (apartmán v přízemí): obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, 1 pokoj s manželským lůžkem.Typ D Bilo pro 5 osob (apartmán v 1. patře): malá místnost s kuchyňským koutem, 1 pokoj s manželským lůžkem, obývací pokoj s palandou a 1 lůžkem.Typ E Trilo pro 5-6 osob (apartmán v 1. patře): obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s palandou. Možnost přistýlky za poplatek (viz fakultativní služby).

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat