Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Limoneto New

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
5 °C - Jasno
5 °C - Jasno

Poloha

Rezidence se nachází v oblíbeném letovisku, je obklopena zelení a citronovníky. Vhodné pro klidnější dovolenou.

Popis

Bar (15/6-15/9), barbecue, bazén, hřiště na minifotbal, dětský koutek, animační programy (1/8-31/8). Od sportovních zařízení je možno se dostat k apartmánům po schodech.
Bílý písek a kamínky, místy skalnaté útesy. Hostům je k dispozici slunečník, který si mohou nosit dle potřeby na pláž. Parkování: 1 místo/ apartmán, další místo 30 €/ týden.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, terasa se zahradním nábytkem. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4A: (max. 4 osoby)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, terasa se zahradním nábytkem. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4B: (max. 4 osoby)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, terasa se zahradním nábytkem. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B5D: (max. 5 osob)/# (v 1. patře) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem a rozkládacím lůžkem, malá místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, terasa se zahradním nábytkem. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C5/6E: (max. 6 osob)/# (v 1. patře) ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, terasa se zahradním nábytkem. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). Přistýlka pro 6. osobu (patrové lůžko, na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, za poplatek 30 €/ týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 30 €/ pobyt.
Pobyt: sobota/ sobota.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat