Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Limoneto New

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Rezidence Limoneto New (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 320 Kč

Dostupných: 100 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence se nachází 450 m od bílých písečných pláží s útesy, na pozemku plném zeleně a citronovníků. Krásné pláže Tono a Tonnicello jsou vzdálené 1,5 km. Město Tropea, nazývané Perla Kalábrie, je cca 7 km od letoviska.

Popis

Parkoviště, hřiště na mini fotbal a volejbal, místo na grilování, dětské hry, bar (15.06.-15.09.), bazén  u rezidence Limoneto (01.06.-13.09.), mini market 400 m od rezidence, animační programy  u rezidence Limoneto (01.08.-28.08.) v italském jazyce, plážový servis za poplatek.Železniční stanice: Ricadi, transfer do rezidence zdarma (nutno předem objednat).

Ubytování

22 komfortně zařízených apartmánů s koupelnou a WC, vybavenými kuchyňskými kouty a balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem, SAT-TV. Apartmán typu bilo A pro 4 osoby v přízemí – obývací pokoj, ložnice s manželským lůžkem a dalšími 2 lůžky, bilo B pro 4 osoby v přízemí – jako A, ale v obývací části palanda,  super bilo D pro 5 osob v 1.patře – malá místnost s kuchyňským koutem, obývací místnost s palandou a 1 lůžkem,  pokoj s manželským lůžkem, trilo E pro 5 osob v 1.patře – obývací místnost s 1 lůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, V typu trilo možnost 6. lůžka v obývací místnosti formou palandy. Některé apartmány mají krásný výhled na moře (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat