Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Marco Polo

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 955 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze. Snídaně kontinentální, večeře servírované o dvou chodech, výběr ze tří menu, 1/2 vody a 1/4 vína. Obědy za příplatek stejnou formou jako večeře.

Ostatní

Villaggio je zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků a nachází se poblíž nádherné písčité pláže Riaci (Ricadi – Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana s úchvatnými výhledy na zapadající slunce v Tyrhenském moři.
gps: 38.666724, 15.866274

Popis

Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů, místy skalnaté útesy (vhodná obuv do vody). SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA.Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, venkovní bazén, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr s animacemi cca od 15.6. do 15.9.
Zdarma: parkování v areálu.
Za poplatek: Wi-Fi, tenisový kurt.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s balkonem, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, fén) a jsou vybaveny TV, telefonem a minibarem. Klimatizace (za poplatek 10 EUR/den/pokoj, platba na místě), trezor a Wi-Fi za poplatek. Pokoje Economy - vybaveny starším nábytkem, pokoje Classic - zrekonstruované pokoje na vyžádání za příplatek 7 EUR/osoba/den, platba na místě. Možnost až dvou přistýlek formou palandy.

Poloha

Prázdninový komplex se rozprostírá cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je rozdělen na campingovou, rezidenční a hotelovou část. Villaggio je situováno ve třech úrovních vybudovaných do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a depandance s několika panoramatickými apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek – 0,20 euro ) jsou apartmány a hotelové pokoje, uprostřed se nachází bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a tvoří ji campingová část, obchod, bar a restaurace. Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů od villaggia.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat