Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Old River

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Oblíbené prázdninové středisko Old River se skládá z nově postavených moderních apartmánů s bazénem a výtečnou restaurací. Nachází se asi 200 m od jedné z nejkrásnějších písčitých pláží v oblasti Capo Vaticano a 7 km od Tropey - jednoho z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie. Z této oblasti se pořádají také výlety lodí ke známé sopce Stromboli, kterou každý večer osvětluje západ slunce.
Od moře: 200.
Od centra: 800.

Popis

Bazén s hydromasáží a terasou s lehátky, restaurace, bar u bazénu, recepce, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, stolní tenis, soukromá pláž a zábavní program, parkoviště, Wi-Fi ve společenských prostorách (za poplatek).
Písečná: se světlým hrubým pískem a útesy, soukromá vybavená slunečníky a lehátky i volně přístupná. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, celodenní zábavní a sportovní program (červenec-srpen). Bohaté společenské vyžití v městečku Tropea – kavárny, restaurace, pizzerie, obchůdky. Pro děti: dětské hřiště, dětský koutek, pískoviště.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Nově a moderně zařízené apartmány s verandou nebo balkonem se zahradním nábytkem, vlastním příslušenstvím a kompletně vybaveným kuchyňským koutem.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a a kuchyňským koutem. Apartmán se nachází v přízemí. Možnost 3. nebo 4. lůžka (palandy), za poplatek.
TRILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, 2 ložnice s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, kuchyňský kout. Apartmán se nachází v 1. patře.

Stravování

Vlastní. Možnost využití pestré nabídky místních restaurací.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat