Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sciaron

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 3 360 Kč

Dostupných: 58 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotelové pokoje s balkonem, sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou vybaveny TV. Na vyžádání za poplatek na místě klimatizace (5 EUR/den) a chladnička (5 EUR/den). Možnost dvou přistýlek.

Stravování

Polopenze. Kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr ze tří menu o dvou chodech, jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů podávaných stejnou formou jako večeře.

Ostatní

Komplex hotelových pokojů a apartmánů s nádherným výhledem na Liparské ostrovy. Místu dominuje pláž Santa Maria obklopená skalnatými útesy. Vhodné pro všechny věkové kategorie.
gps: 38.614867,15.846167

Poloha

Apartmány se nacházejí v letovisku Capo Vaticano, cca 400m od písčité pláže, 2km od města San Nicolo di Ricadi a 6km od města Tropea.

Popis

Písčitá pláž s bílým pískem je vzdálená cca 400 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA. Minibus v určených hodinách zajišťuje obousměrný transfer na pláž (zdarma).


Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Jihlava, Beroun, Plzeň, Rozvadov, Brno.Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s terasou, bazén.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, parkoviště, animační programy, dětský koutek.
Za poplatek: osvětlený tenisový kurt ( rakety a míčky vlastní).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat