Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Faro Punta Stilo

Itálie, Kalábrie, Guardavalle Marina

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Villaggio, které je obklopeno tropickými rostlinami a zelení se nachází přímo u moře a bílých pláží z hrubého písku. Součástí aerálu jsou i hotelové pokoje, chatky a kemp pro stany. Přízemní bungalovy a apartmány v řadové výstavbě mají velmi jednoduché zařízení pro nenáročné klienty. Výhodou tohoto villaggia je jeho ideální pozice přímo u pláže se sportovním zařízením.

Popis

 2 bazény (1 pro dosplělé, 1 pro děti), restaurace, bar, pizzerie, minimarket, dětský koutek, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, plážový volejbal a basketbalové hřiště.

Ubytování

v Bungalovu:Mono 2/3: obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a 1 lůžkem, sociální zařízení, terasa.Mono 4: obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, terasa.Bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, terasa.  v apartmánu:Trilo 5: obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, sociální zařízení, terasa.Trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, sociální zařízení, terasa. Upozornění: některé bungalovy a apartmány mají kuchyňský kout na kryté terase. Mobilhome – pro nenáročné klienty:Mono 4: pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, zděná terasa s kuchyňským koutem a chladničkou, malé zděné sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo).

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat