Vyhledat zájezd

Residence Luzia

Itálie, Kalábrie, Ricadi - Capo Vaticano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C - Déšť

Poloha

Residence Luzia nabízí ubytování v pěkně zařízených apartmánech na klidném místě, přibližně 1,5 km od nejkrásnější pláže v Capo Vaticano - Baia di Grotticelle. Apartmány byly postavené na místě obklopeném zelení a jsou vhodné pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají rádi klid a relax. Hostům je k dispozici nový bazén z roku 2013 (v provozu od 1/6 do 30/9) pro děti a dospělé s hydromasáží, Wi-Fi za poplatek 1€/den a parkoviště. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV, fénem, trezorem a verandou s výhledem na moře. Na pláž je zajištěn plážový mikrobus v určených hodinách, plážový servis je zahrnut v ceně (slunečník + 2 křesílka). Povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem za poplatek 35 €.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, wi-fi, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, výhled na moře.

Ubytování

Mono 2/3 mono(3): Obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a jednolůžkem, sociální zařízení, veranda s výhledem na moře, klimatizace, TV, fén a trezor.
Bilo 4/5 bilo(5): Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou nebo 2 lůžky, pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem, sociální zařízení, veranda s výhledem na moře, klimatizace, TV, fén a trezor.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat