Vyhledat zájezd

Residence Luzia

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Residence Luzia (hlavní fotografie)

7% sleva až

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 385 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Velmi pěkně zařízené apartmány se nacházejí na klidném místě cca 1,5 km od nejkrásnější pláže Capo Vaticano - Baia di Grotticelle. Rezidence se nachází na klidném místě a je obklopena zelení.

Popis

Apartmány jsou s výhledem na moře a jsou vhodné pro klienty, kteří mají rádi relax. Mezi vybavení patří bazén s hydromasáží, Wi-Fi za poplatek 1 €/den, plážový mikrobus, parkoviště (omezená kapacita). V oblasti se nachází delegát, který je klientům k dispozici 1-2x týdně a organizuje fakultativní výlety v českém a slovenském jazyce.
Soukromá pláž z bílého písku je vzdálená cca 1,5 km. Klientům je k dispozici plážový servis (slunečník a 2 plážová křesla) a plážový mikrobus v určených hodinách.

Ubytování

Mono 2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí a 1 lůžkem, vlastní sociální zařízení, veranda s výhledem na moře, klimatizace, SAT/TV, fén, trezor.

Bilo 4/5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem s 2 lůžky nebo s rozkládací pohovkou, pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, vlastní sociální zařízení, veranda s výhledem na moře, klimatizace, SAT/TV, fén, trezor.

Stravování

Stravování ve vlastní režii.

Sport a zábava

Bazén s hydromasáží, široká nabídka výletů do okolí, šnorchlování, půjčovna šlapadel, vodní a plážové sporty.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat