Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Club Le Muse

Itálie, Kalábrie, Marina di Zambrone

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Poloha

Nově postavené prázdninové středisko situované do přímořské lokality Marina di Zambrone leží pouhých 5 km od krásného města Tropea a naproti nedalekému ostrovu Stromboli. Toto místo je ideální pro strávení klidné dovolené v úzkém kontaktu s mořem, neboť leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Kalábrie, kde je písek stříbrobílý a omývá ho čisté azurové moře. Komplex se skládá z 50 nových vilek s klimatizací a prostornými verandami, odkud je krásný výhled na okolní pobřeží a hory.
Od moře: Asi 10.
Od centra: Asi 850.

Popis

Velký bazén se slunečníky a lehátky, recepce, restaurace, bar, amfiteátr, uzavřené parkoviště, terasa ke slunění, dětský koutek, víceúčelové hřiště (pro minifotbal a tenis), plážové volejbalové hřiště, tenisový kurt, minimarket a privátní pláž se slunečníky, lehátky a vodními plavidly. V letní sezoně se odtud organizují výlety lodí na Liparské ostrovy a po celou dobu pobytu je pořádán zábavní a sportovní program.
Písečná: asi 10 m od komplexu, soukromá se slunečníky a lehátky i volně přístupná. Plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/AP).

Sport a zábava

Víceúčelové hřiště (pro minifotbal, volejbal a tenis), plážové volejbalové hřiště, minimarket a privátní pláž se slunečníky, lehátky a vodními plavidly.

Ubytování

Nově a vkusně zařízené vilky. Jedná se o bílé přízemní domky postavené ve středomořském stylu, s klimatizací zdarma, TV, s vlastním příslušenstvím, kompletně vybaveným kuchyňským koutem a verandou.
MONO 3.
Obsazenost 2-3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželským lůžkem a rozkládacím jednolůžkovým křeslem, vlastním soc.zařízením a verandou s vlastním vchodem.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s manželským lůžkem, vlastním soc. zařízením a verandou s vlastním vchodem.
BILO 5.
Obsazenost 3-5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s manželským lůžkem a odděleným lůžkem, vlastní soc. zařízení a veranda se samostatným vchodem.

Stravování

Vlastní. Možnost přikoupení polopenze v hotelové restauraci. Snídaně: italské, formou bufetu. Večeře: výběr ze tří chodů, přílohy formou bufetu, zákusek nebo ovoce včetně 1/4 l vína a 1/2 l vody.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat