Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Eden

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Villaggio Eden se nachází u jedné z nejkrásnějších pláží této oblasti - Baia di Groticelle, asi 9 km od Tropey. Středisko je obklopené tropickými rostlinami, palmami a stromy.
Od moře: Asi 40-1000.
Od centra: Asi 1 300.

Popis

Recepce, bazén s hydromasáží, dva bary - jeden u pláže a jeden u bazénu v depandanci, parkoviště, restaurace s terasou a výhledem na Liparské ostrovy a Sicilské pobřeží, minimarket, prádelna (za poplatek), dětské hřiště u pláže. Ve středisku je dostupné Wi-Fi připojení (za poplatek).
Písečná: soukromá pláž je z bílého písku, obklopená zelení a skalními útesy. Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) - za poplatek.

Sport a zábava

Bazén s hydromasáží, animační a zábavní program, vodní a plážové sporty. Ve městě bohatý společenský a kulturní život. Pro děti: animační programy (17.6.-15.9.), dětský koutek.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Ubytování

Kompletně vybavené apartmány typu Bilo a Trilo rozdělené do 3 kategorií - apartmány asi 40 m od pláže, apartmány v depandanci (u těchto apartmánů byla nově namontována klimatizace) a apartmány panoramatické, které leží asi 1 km od soukromé pláže a mají krásný výhled na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán u pláže (asi 40 m) - obývací místnost se 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, TV/SAT, ventilátor, veranda s posezením s výhledem na moře.
BILO 4 dep.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán v depandanci (asi 300 m od pláže) - obývací místnost s 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, TV/SAT, ventilátor, veranda s posezením. Bez výhledu na moře.
BILO 4 M.
Obsazenost 2-4 osoby, panoramatický apartmán (asi 1 km od pláže) - obývací místnost s 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, veranda s posezením a s výhledem na moře.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, apartmán u pláže (asi 40 m) - obývací místnost s 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení, TV/SAT, ventilátor, veranda s posezením. Bez výhledu na moře.
TRILO 6dep.
Obsazenost 4-6 osob, apartmán v depandanci (asi 300 m od pláže) - obývací místnost s 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení, TV/SAT, ventilátor, veranda s posezením. Bez výhledu na moře.
TRILO 6 M.
Obsazenost 4-6 osob, panoramatický apartmán (asi 1 km od pláže) - obývací místnost s 2 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, veranda s posezením a s výhledem na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat