Vyhledat zájezd

Apartmány Esmeraldo

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 40 960 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

250 m jedna z nejkrásnějších pláží letoviska Capo Vatikano, plážový servis slunečník a dvě plážová křesla (zdarma, jen v srpnu za poplatek), možnost zapůjčení šlapadel a kajaků.
Možnost využívat služby sousedního hotelu Grotticelle - bazény, lehátka, bar s vnitřním i venkovním posezením a restauraci, tenisový kurt, přístup na Wi-Fi (na recepci za poplatek). V sousedství apartmánů je i obchod s potravinami. Na pláži je hotelový plážový bar a pizzerie.

Ubytování

Apartmány MONO pro 23 osoby ( manželské dvoulůžko v částečně oddělené části plus přistýlka a kuchyňka), BILO pro 24 osoby ( ložnice pro 2 osoby plus dvě přistýlky a kuchyňka v obytné části ) a TRILO pro 26 osob ( dvě ložnice pro 2 osoby plus přistýlka a kuchyňka v obytné části ). Apartmány jsou vybavené vším potřebným pro vaření a ledničkou, balkon nebo terasa s venkovním posezením. V ceně je zahrnuto povlečení, ručníky za příplatek.

Stravování

Bez stravy, za příplatek polopenze nebo plná penzi v restauraci sousedního hotelu Grotticelle.

Poloha

Apartmánový komplex vystavěný v zahradě plné bujné středomořské vegetace s panoramatickým výhledem na zátoku Grotticelle.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat