Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Felix

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Ostatní

Postýlka: na vyžádání.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/pobyt.
Pobyt: sobota/ sobota.

Popis

Recepce, bar. Klubová karta, kterou je nutno při příjezdu zaplatit, zahrnuje: Wi-Fi na recepci, TV místnost, bazén, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, dětský koutek.
Písečná (bílý písek) s kamínky, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: kryté parkoviště u rezidence (zdarma).

Ubytování

Apartmány jsou účelně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, některé apartmány mají verandu nebo balkon. Některé apartmány s kuchyňským koutem na kryté verandě. Na vyžádání apartmán s bezbariérovým vstupem. #A2: (max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, některé apartmány mají verandu nebo balkon. Některé apartmány s kuchyňským koutem na kryté verandě. #B3/4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace. Nebo ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma lůžky, příp. s patrovým lůžkem, kuchyňský kout na kryté verandě. #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, některé apartmány mají verandu nebo balkon. Některé apartmány s kuchyňským koutem na kryté verandě.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Pěkná rezidence obklopena zelení je vhodná pro rodinnou dovolenou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat