Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Felix

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Rezidence Felix
Počasí
13 °C - Déšť
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Residence je situována cca 500 m od pláže v letovisku Ricadi a jen 6 km od městečka Tropea. Apartmány mají i bezbariérový přístup. Vlaková stanice se nachází v Ricadi, transfer do residence zdarma. Zvířata menšího vzrůstu za poplatek. WI-FI ve veřejných prostorech za poplatek.

Popis

Recepce, bar s SAT/TV, WI-FI ve veřejných prostorech za poplatek, posilovna, bazén, tenisový kurt, ping-pong, dětské hřiště, kryté parkoviště. Pláž: Tyrhénské moře, vzdálenost cca 500 m od pláže, pláž je z bílého písku.

Ubytování

Bezbariérové apartmány pro 2 – 6 osob s vlastním sociálním zařízením. Apartmány mají verandu nebo balkon nebo jen okna – nutno upřesnit při rezervaci, některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté verandě. MONO 2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, klimatizace (v rámci klubové karty); BILO 3/4 – kuchyňský kout na kryté verandě, obývací pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace (v rámci klubové karty); BILO 3/4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace (v rámci klubové karty); TRILO 5/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, klimatizace (v rámci klubové karty).

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat