Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Limoneto New

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Popis

Zahrada, minifotbalové hřiště, volejbalové hřiště, gril, dětské hry, bar, bazén, parkoviště, minimarket cca 400 m od residence.

Ubytování

Všechny apartmány s TV SAT a zahradním nábytkemTyp A – Bilo 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, soc. zařízení, veranda – apt. v přízemíTyp B – Bilo 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí, soc. zařízení, veranda – apt. v přízemíTyp D – Super Bilo 5 – malá místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, obývací pokoj s patrovou postelí a 1 lůžkem, soc. zařízení, terasa – apt. v 1. patřeTyp E – Trilo 5 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s patrovou postelí, soc. zařízení, terasa – apt. v 1. patřeV apartmánu typu E je možné umístit 6. lůžko v obývacím pokoji – patrová postel. .

Stravování

Vlastní.

Poloha

Residence se nachází cca 450 m od bílých písečných pláží spolu s kamennými útesy na pozemku plném zeleně a voňavých citronovníků. Tropea leží 7 km od residence. 450 m od pláže, 7 km od Tropey.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat