Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Limoneto New

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno

Sport a zábava

Bazén, hřiště na minifotbal, gril, dětské hry, animace (červenec - srpen). Výlety do okolí - blízko se nachází historické město Tropea a nebo ostrovy Lipary, vodní sporty.

Popis

Mezi vybavení residence patří bazén, bar, dětské hry, gril, parkoviště, hřiště na minifotbal a minimarket cca 400 m od residence.
Vzdálenost od pláže je cca 450 m, pláž je z bílého písku a drobných kamínků. Plážový slunečník v ceně. Od residence se nacházejí cca 1,5 km dvě nádherné pláže tono a tonnicello - k dispozici plážový mikrobus za poplatek.

Sport a zábava

Bazén, hřiště na minifotbal, gril, dětské hry, animace (červenec - srpen). Výlety do okolí - blízko se nachází historické město Tropea a nebo ostrovy Lipary, vodní sporty.

Ubytování

Bilo 2/4 typ A - obývací místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, sociální zařízení, terasa - apartmány se nacházejí v přízemí.

Bilo 2/4 typ B - obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení, terasa - apartmány se nacházejí v přízemí.

Bilo 3/5 typ D - malá místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, obývací místnost s patrovou postelí a 1 lůžkem, sociální zařízení, terasa - apartmány se nacházejí v 1. Poschodí.

Trilo 3/5 typ E - obývací místnost s kuchyňským koutem a s 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s patrovou postelí, sociální zařízení, terasa - apartmány se nacházejí v 1. Poschodí.

V apartmánu typu E je možné přidat 6. lůžko do obývacího pokoje - patrová postel. Všechny apartmány mají zahradní nábytek a SAT/TV.Některé apartmány mají nádherný výhled na moře.

Poloha

Residence se nachází 450 m od písčitých pláží spolu s kamennými útesy na pozemku plném zeleně a voňavých citronovníků. Jen 7 km od residence se nachází město Tropea, které nabízí klientům širokou nabídku restaurací, barů, diskoték a obchodů.

Stravování

Ve vlastní režii.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat