Vyhledat zájezd

Hotel Riviera dei Fiori

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano/Ricadi

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno

Popis

soukromá oblázkovo písečná pláž s lehátky a slunečníky zdarma, dle dostupnosti (1. 6.–15. 9. ) hotel disponuje 44 pokoji, recepcí, společenskou místností, WiFi připojením zdarma, barem, restaurací a terasou s panoramatickým výhledem na moře a přístav. dětská postýlka cca 10 €/den. Rezervace v CK.

Sport a zábava

za poplatek: 9 jamkové golfové hřiště vzdálené cca 12 km. Zapůjčení kolza poplatek: sauna, turecká lázeň, vířivka, zážitkové sprchy, masáže. Soukromé SPA (cca 60 €/hod.).

Ubytování

Pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky.
Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, fénem, minibarem, trezorem, sprchou, balkonem.
Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavení jako A2A, boční, nebo přímý výhled na moře.
Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, vybavení jako A2A, balkonem, terasou, nebo přístupem do zahrady, výhled na moře.
Pokoje (A2D): čtyřlůžkové pokoje pro 2 dosp. a 2 děti do 15 let, vybavení jako A2A.

Stravování

Snídaně, nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 3 chodech.

Ostatní

parkování: parkoviště zdarma, nebo garáž cca 10€/den (dle dostupnosti). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Poloha

Hotel přímo u moře s panoramatickým výhledem. WiFi připojení v ceně. u přístavu San Lorenzo al Mare. Město San Remo cca 18 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat