Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Gandhi

Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Jasno
10 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 595 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

#HOTEL:/# dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, TV, telefon, klimatizace, některé pokoje s malým balkonem nebo terasou (na vyžádání při rezervaci). #REZIDENCE:/# apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa/balkon. #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek/# - SPR+WC, TV, telefon, klimatizace, některé pokoje s malým balkonem nebo terasou (na vyžádání při rezervaci). Při objednání pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami je klientům poskytnut apartmán B4. #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa. #C6 MONTE: (max. 6 osob)/# apartmány 200 m od pláže - ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, balkon. #C6 MARE: (max. 6 osob)/# apartmány 50 m od pláže - ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, balkon.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 50 €/týden.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: neděle/nedeěle.

Poloha

Prázdninový komplex se skládá z dvou části - v hlavní budově jsou hotelové pokoje a apartmány B4, ve vedlejších budovách apartmány C6 Monte (200 m od pláže) a C6 Mare (50 m od pláže).

Stravování

V rezidenci - vlastní. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze. V hotelu - kontinentální snídaně formou švédských stolů, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu, čepovaná voda a víno..

Popis

Recepce, výtah, bar, restaurace, Wi-Fi (na recepci, zdarma), TV místnost, bazén, animační programy (1/6-10/9), plážový volejbal, kánoe, šlapadla.
Jemný a hrubý štěrk, prudší vstup do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán, pokoj) zahrnut v ceně. Parkování: u hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat