Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Rezidence Gandhi

Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 336 Kč

Dostupných: 112 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce,  restaurace, bar, místnost s TV, výtah, soukromé parkoviště, v okolí jsou restaurace, bary, obchody, pizzerie; plážový servis (slunečník, 2 lehátka), plážový volejbal, animace. Ve městečku Praia Mare je Aquapark (cca 20 km).Železniční stanice: Scalea, 7 km od hotelu a rezidence, transfer na vyžádání a za poplatek.

Ubytování

V hlavní budově se nacházejí hotelové pokoje (DBL HB) a apartmány typu bilo (200 m od pláže), ve vedlejších budovách potom apartmány trilo Monte  (200 m od pláže) a Mare (50 m od pláže). Všechny pokoje a apartmány jsou po rekonstrukci a mají klimatizaci. Pokoje pro 2-4 osoby jsou s TV, telefonem, koupelnou a WC a buď balkón, terasa, nebo jen okna (při rezervaci nutno specifikovat požadavek). V případě 3. a 4. lůžka je klientům poskytnut apartmán typu bilo. Apartmány jsou jednoduše zařízené, mají vybavený kuchyňský kout, koupelnu a WC, terasu nebo balkón, klimatizaci, TV. Bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, pokoj s manželským lůžkem, trilo Monte nebo Mare pro 6 osob – jsou ve vedlejších budovách a mají obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a 2 ložnice. Apartmány nespadají pod označení****.

Poloha

Standardní hotel a rezidence se nacházejí cca 200 m od pláže přímo v centru Santa Maria del Cedro.  Apartmány trilo Mare leží  50 m od pláže z jemného i hrubšího štěrku. Na pláž se jde přes silnici a lze využít podchod.

Stravování

U apartmánů vlastní, v hotelu polopenze – kontinentální snídaně (sladká) formou bufetu, obědy nebo večeře servírované, výběr z 2chodového menu, točená voda a víno.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat