Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Primavera

Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro

Ubytování Hotel
Počasí
5 °C - Jasno
5 °C - Jasno

Popis

Restaurace, 2 bary, diskotéka, recepce, dětský koutek, miniamfiteátr, soukromá pláž s plážovým servisem (v ceně), parkoviště a plážové volejbalové hřiště. V období 18.6.-10.9. je zajištěn bohatý celodenní sportovní a zábavní program pro děti a pro dospělé, výuka jízdy na kánoi, aerobik, hry, turnaje a diskotéka. V místě se mimo jiné nabízí řada služeb - možnost hlídání vodních plavidel, pronájem tenisových kurtů, fotbalového hřiště, provozování raftingu, jízda na koních, vodní lyžování, potápění a jiné aktivity.
Hrubý písek: těsně u střediska, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis zdarma (1 slunečník, 2 lehátka).

Sport a zábava

V období 18.6.-10.9. je zajištěn bohatý celodenní sportovní a zábavní program pro děti a pro dospělé, výuka jízdy na kánoi, aerobik, hry, turnaje a diskotéka. V místě se mimo jiné nabízí řada služeb - možnost hlídání vodních plavidel, pronájem tenisových kurtů, fotbalového hřiště, provozování raftingu, jízda na koních, vodní lyžování, potápění a jiné aktivity.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování

Hotel disponuje 29 nově zařízenými pokoji s vlastním příslušenstvím, klimatizací, fénem, telefonem, televizí, minibarem a balkonem. Pokoje jsou buď v hlavní budově nebo v depandanci - hotelové pokoje umístěné v přízemí řadových vilek. Mají vlastní vchod, příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, minibar a televizi.
P 1/2.
Dvoulůžkový pokoj - nově zařízený pokoj s vlastním příslušenstvím, klimatizací, fénem, telefonem, TV, minibarem a balkonem. Možnost ubytování v depandanci (pokoje umístěné v přízemí řadových vilek. Mají vlastní vchod, příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, minibar a TV).
P 1/2+1.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - nově zařízený pokoj s vlastním příslušenstvím, klimatizací, fénem, telefonem, TV, minibarem a balkonem. Možnost ubytování v depandanci (pokoje umístěné v přízemí řadových vilek. Mají vlastní vchod, příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, minibar a TV). Možnost 4-tého lůžka na vyžádání.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované s příohami formou bufetu, nápoje zdarma.

Poloha

Velice oblíbené nevelké prázdninové středisko leží na klidném místě na pobřeží Riviera dei Cedri, v turistickém letovisku Santa Maria del Cedro. Skládá se z nově upraveného hotelu a z komfortních apartmánů, umístěných v řadových vilách, obklopených subtropickou květenou a zelení s přímým vstupem na hotelovou pláž.
Od moře: 10.
Od centra: 10.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat