Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Villa Brazzano

Itálie, Kalábrie, Scalea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Villaggio Villa Brazzano a místo zvané Villa Brazzano, které již po staletí patří rodině Brazzano, je ideálním a oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené ve voňavém stínu piniového lesa, na zahradě nebo u bazénu, především však stranou od moderní civilizace. Zrenovovaná lisovna olivového oleje z 19. století slouží dnes jako stylová restaurace. Celý komplex je umístěn ve 12ha nádherném parku, přibližně 1,5 km od historického městečka Scalea a od písčité a oblázkové pláže. Do piniového a palmového parku jsou ponořeny moderní vily s verandou, zahrádkou a balkonem.
Od moře: Asi 1 500.
Od centra: Asi 1 500.

Ubytování

Dvoupodlažní vilky, prakticky zařízené. Celkem 30 vilek, uvnitř prostorných, s vlastním vchodem, televizí, 2 koupelnami, kuchyňkou, zastřešenou verandou v přízemí se stolkem a židlemi pro příjemné posezení, mají balkon v 1. patře.
TRILO 6+1.
Obsazenost 2 až 7 osob, v přízemí velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelnou a kuchyňkou. V 1. patře se nacházejí 2 prostorné ložnice, koupelna a balkon. Možnost přistýlky (za poplatek).
QUADRI 8.
Obsazenost 6 až 8 osob, v přízemí velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňka a WC s umyvadlem. V 1. patře se nacházejí 3 prostorné ložnice, koupelna a balkon.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní a večeří v místní restauraci. Snídaně - kontinentální, večeře - servírované formou turistického menu.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Bazén s lehátky, restaurace, bar, pizzeria, tenisový kurt, travnaté hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, stolní tenis, odvoz na pláž a na nákupy do městečka Scalea, Wi-Fi zarma u bazénu, parkoviště.
Písek a oblázky: Odvoz zdarma na cca 1,5 km vzdálené volně přístupné i soukromé pláže s hrubým pískem a oblázky.

Sport a zábava

Pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat