Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Majestic

Itálie, Kalábrie, Scalea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 051 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Standardně vybavené apartmány s kuchyňkou, se sporákem a ledničkou, jídelním koutem, vlastním soc. zařízením, velkým balkonem nebo terasou.
BILO 3.
Obsazenost 2 až 3 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuch. koutem, balkon nebo terasa.
BILO 4.
Obsazenost 3 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, balkon nebo terasa.
BILO 5.
Obsazenost 3-5 osob, velký obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňka, balkon nebo terasa.
TRILO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s 1 lůžkem nebo rozkládacím dvoulůžkem, obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňka, balkon nebo terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 5-6 osob, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuch. koutem, balkon nebo terasa.
QUADRI 7.
Obsazenost 6 až 7 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, velký obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a 1 lůžkem, samostatná kuchyň, balkon nebo terasa.
QUADRI 8.
Obsazenost 7 až 8 osob, ložnice s manželským lůžkem, pokoj pro 2 osoby, velký obývací pokoj se 2 rozkládacími dvoulůžky, samostatná kuchyň, balkon nebo terasa.
PENTA 8.
Obsazenost 7 až 8 osob, 2 ložnice s manželskými lůžky, pokoj pro 2 osoby, velký obývací pokoj se 2 jednolůžkovými pohovkami, samostatná kuchyň, balkon nebo terasa.

Popis

Recepce, bar se zahrádkou, výtah a parkoviště (do vyčerpání míst). V centru letoviska se nachází řada obchůdků, restaurací a kavárniček.
Písečně-oblázková: asi 550 m, hrubý písek, oblázky, útesy. Soukromá i volně přístupná pláž, plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Fotbal, horská kola, volejbal, plážové atrakce, volejbal, rybaření, plavání, půjčovna loděk. Pro děti:: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, pískoviště.

Poloha

Rezidence Majestic se nachází v klidném prostředí, přímo v centru turisticky oblíbeného letoviska Scalea, jen několik málo metrů od okouzlujícího historického jádra. Začátek dlouhé pláže vulkanického původu tvoří skalnaté útesy a rozličná romantická zákoutí, kam je možno doplavat nebo dojet na vodních šlapadlech. Středisko je lákavým cílem na komfortní letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi a mladé páry nebo skupinky. Ve středisku naleznete široké společenské vyžití.
Od moře: 550.
Od centra: 10.

Stravování

Vlastní, možnost návštěvy místních restaurací s širokým výběrem jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe. Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat