Vyhledat zájezd

Hotel Talao

Itálie, Kalábrie, Scalea

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
10 °C - Možnost deště

Ubytování

QUAD Borgo + HB double(2): dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (palanda), sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén, minibar (na vyžádání, za poplatek 7 €/den). Výhled do centra města.
QUAD Riviera + HB double(2): dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (palanda), sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén. Výhled na moře.
DBL Riviera + HB double(2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén. Výhled na moře.
TPL Riviera + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou, sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén. Výhled na moře.
TPL Borgo + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou, sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén, minibar (na vyžádání, za poplatek 7 €/den). Výhled do centra města.
DBL Borgo + HB double(2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV, trezor, telefon, fén, minibar (na vyžádání, za poplatek 7 €/den). Výhled do centra města.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Hotel Talao se 45 pokoji se nachází jen 50 m od pláže, přímo v novém centru Scaley a cca 300 m od historického centra. V hotelu je klientům k dispozici bar, restaurace, terasa, bazén, TV místnost, parkoviště, animace (cca 21.06-06.09, v IT), soukromá pláž a plážový volejbal. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, balkonem, klimatizací (v ceně od 21.06 do 06.09), fénem, telefonem, TV a trezorem. U pokojů typu Borgo je k dispozici minibar (na vyžádání za poplatek 7 €/den). V ceně je zahrnut jeden plážový servis/pokoj (1 slunečník a 2 křesílka, v období 30.04 - 31.10). Povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem na vyžádání za poplatek 50 €. Stravování formou polopenze - snídaně kontinentální, podávané formou bufetu, večeře servírované, výběr ze 3 druhů. Lze dokoupit obědy. Slevy na 3. a 4. lůžku: děti do 3 let zdarma, do 12 let sleva 50%, ostatní 30%. V letovisku Scalea se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 1 €/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, plná penze, výhled na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat