Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villaggio Club La Pace

Itálie, Kalábrie, Tropea

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Slunečno
21 °C - Slunečno
Cena za osobu od 3 669 Kč

Dostupných: 104 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Villaggio Club La Pace o rozloze 70 000 m2 se nachází na panoramatickém místě, cca 2800 m od pláže a nabízí krásný výhled na záliv Lamezia a Liparské ostrovy. Ve vzdálenosti cca 3 km je městečko Tropea a železniční stanice. Areál tvoří hlavní budova s halou a 36 pokoji a řadové budovy s restaurací, jídelnou, dalšími hotelovými pokoji a apartmány. Klienti mohou využívat Wi-Fi v hale a u bazénu, výtah v hlavní budově, restauraci, pizzerii, bar, TV-místnost, sluneční terasu se slunečníky a lehátky (omezený počet míst), minimarket, dětské hřiště a nehlídané parkoviště. Klienti mohou účastnit animačních programů, děti mohou navštěvovat babyclub (děti 3-7 let), miniclub (7-11 let) a juniorclub (11-17 let), vše v IT. Dále lze využívat různá sportovní hřiště (beach volejbal, tenisové kurty, minifotbal), plavecký bazén a kulatý bazén s vyhrazeným místem pro děti. Za poplatek je možná návštěva zdejšího fitness centra (pouze v některých časech, od 16 let). Zdarma lze využít plážový minibus (cca 8:30-14:00 a 15:00-19:00). Stravování formou plné penze - kontinentální snídaně formou bufetu s automaty na teplé a studené napoje, oběd a večeře servírované nebo formou bufetu s asistencí číšníků, kteří jídlo naservírují. V ceně je voda a víno k jídlu. Slevy na 3. a 4. lůžko: dítě do 2 let zdarma, ostatní sleva 50%.

Ubytování

DBL Camera + FB double(2): dvoulůžkový pokoj bez možností přistýlky, koupelna, klimatizace, TV, telefon, minibar, fén
TPL Camera + FB double(2): dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou (můžou být i dva propojené pokoje - typ Bicamera), koupelna, klimatizace, TV, telefon, minibar, fén
QUAD Bicamera + FB double(2): dva propojené pokoje pro 4 osoby - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna, klimatizace, TV, telefon, minibar, fén. Na vyžádání možnost 5. a 6. lůžka a kuchyňského koutu.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, wi-fi, pes zakázán, fitness, tenisový kurt, TV, klimatizace, plná penze.

Stravování

Plná penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat