Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Villaggio Club La Pace

Itálie, Kalábrie, Tropea

Residence Villaggio Club La Pace (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 669 Kč

Dostupných: 104 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Bilo 2/4 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem (bez trouby), ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení.

Bilo 3/5 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu a kuchyňským koutem (bez trouby), ložnice s manželskou postelí a palandou, vlastní sociální zařízení.

Bilo 4/6 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem (bez trouby), ložnice s manželskou postelí a palandou, vlastní sociální zařízení.

Poloha

Villagio zaujímá rozlohu 70 000 m² a nachází se v oblasti, která nabízí krásný výhled na zátoku Lamezia Terme a Liparské ostrovy. Komplex je vzdálen přibližně 3 km od města Tropea.

Popis

Villaggio se skládá z hlavní budovy, kde se nachází recepce a hotelové pokoje, a z dalších budov, kde je např. restaurace, pokoje a apartmány. WiFi připojení je k dispozici na recepci a u bazénu. Ve Villaggiu se nachází také výtah, pizzerie, bar, společenská místnost s TV, terasa s lehátky a slunečníky, mini market, dětské hřiště, herna s videohrami, parkoviště, tenisový kurt, fotbalové hřiště (v provozu během dne), 2 bazény a fitness centrum za příplatek.

Villaggio leží u Tyrhénského moře a vzdálenost od soukromé písečné pláže je cca 2,8 km. Klienti mohou využít zadarmo hotelový plážový minibus od 8.30 do 19.00 hod. (kromě 14.00 – 15.00 hod.). Klienti mají také zadarmo plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka k jednomu apartmánu). Na pláži se nachází snack bar, kde si můžete koupit občerstvení a za poplatek jsou k dispozici šlapadla, kánoe a volejbalová hřiště.

Stravování

Vlastní.

 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat