Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Club La Pace

Itálie, Kalábrie, Tropea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Stravování

Hotel - kontinentální snídaně formou švédského stolu, automaty na teplé a studené nápoje, obědy (za příplatek), večeře servírované nebo švédského stolu, nápoje u jídla v ceně (voda a víno). Rezidence - vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo plné penza (za poplatek). .

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 105 €/týden (bez ložního prádla).
Zvíře: v hotelu - nepovoleno. V rezidenci - na vyžádání, jen malé, za poplatek 105 €/týden.
Pobyt: sobota/ sobota.

Popis

Restaurace, Wi-Fi (v hale a u bazénu), pizzerie, bar, TV místnost, výtah, plavecký bazén, bazén pro dospělé s dětskou částí, sluneční terasa, minimarket, dětské hřiště, biberoneria, animační programy, babyclub (děti 3-7 let), miniclub (děti 7-11 let), juniorclub (děti 11-17 let), plážový volejbal, tenisový kurt, petanque, aerobic, fitness (za poplatek).
Štěrkopísečná, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Šlapadla a kánoe (za poplatek). Parkování: v areálu (kryté).

Ubytování

#REZIDENCE:/# apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). #HOTEL:/# dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek BICAMERA #B4 (max. 4 osoby):/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským lůžkem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). #B5 (max. 5):/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). #B6 (max. 6 osob):/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). #Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky/# - SPR+WC, fén, TV, minibar, klimatizace. #BICAMERA/# - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, fén, TV, minibar, klimatizace.

Poloha

Villaggio se nachází na panoramatickém místě a nabízí krásný výhled na záliv Lamezia a na Liparské ostrovy. Komplex se skládá z hotelové a apartmánové části a má ideální podmínky pro rodinnou dovolenou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kalábrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat