Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Artemis

Itálie, Kampánie, Ascea Marina

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 520 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V národním parku Cilento přibližně 3 km od antického města Elea Velia a 4,5 km od centra města Ascea Marina se nachází nová residence Artemis s veškerým komfortem. K dispozici je bazén s hydromasáží, bar se společenskou místností a TV, dětské hřiště, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, tenisový kurt, ping-pong, posilovna a animace. Na vyžádání za poplatek 30 €/týden lze využívat plážový mikrobus a plážový servis (slunečník a 2 křesílka/apartmán). V termínu od 31/5 - 15/9 se platí poplatek za klubovou kartu 35 €/os./týden. V rámci klubové karty mohou klienti využívat bazén, animace, basketbalové, volejbalové hřiště, tenisový kurt, ping-pong, posilovnu a plážový servis. Povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem na vyžádání za poplatek.

Popis

Bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, pes povolen, fitness, tenisový kurt, TV, terasa / balkón, animace.

Ubytování

Bilo 2 bilo(2): kuchyňka, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, TV. Apartmány v 1. a 2. patře mají terasu se zahradním nábytkem, v přízemí malý prostor se zahradním nábytkem.
Bilo 3/4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžko nebo palanda, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, TV. Apartmány v 1. a 2. patře mají terasu se zahradním nábytkem, v přízemí teráska se zahradním nábytkem.
Bilo 5/6 bilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkem nebo patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí, sociální zařízení, TV. Apartmány v 1. a 2. patře mají terasu se zahradním nábytkem, v přízemí teráska se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat