Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Le Palme - Hotel

Itálie, Kampánie, Ascea Marina

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 761 Kč

Dostupných: 53 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Dlouhá a široká soukromá písčitá pláž přímo u hotelu. SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A KŘESÍLKO ZDARMA.Recepce, restaurace, pizzerie, bar na pláži, společenská místnost s TV, venkovní bazén pro děti a dospělé, Wi-Fi (u recepce), internetový koutek.
Zdarma: animační programy, dětský klub, jedno parkovací místo.
Za poplatek: Wi-Fi, dva tenisové kurty, basketbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, lukostřelba, dětské hřiště, stolní tenis, windsurfing.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou bungalovy Typ Mono 4 (zděný bungalov) -sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (zdarma), TV, ložnice s manželskou postelí a palandou, vybavený kuchyňský kout, terasa.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou jednoduchého převážně sladkého bufetu, večeře servírované, výběr ze dvou jídel o dvou chodech, ovoce nebo zákusek, voda a víno. Obědy za příplatek stejnou formou jako večeře.

Ostatní

Krásné moderní prázdninové středisko o rozloze cca 10 000 m2 leží v Národním parku Cilento ve stínu nádherných stromů. Nabízí ubytování v hotelové části, bungalovech, mobilhoumech a dřevěných chatkách cottage. Doporučujeme pro strávení klidné rodinné dovolené, tak i pro klienty, kteří preferují aktivní dovolenou.
gps: 40.147881, 15.160380

Poloha

Komplex se nachází přímo u soukromé písčité pláže v centru letoviska Ascea Marina. Letoviska s bohatou historií, krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat