Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Baia Domizia Palace

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Ubytování

Hotel disponuje celkem 115 pokoji, velká část pokojů má orientaci či výhled na mořskou stranu. Všechny pokoje jsou vkusně a účelně zařízené a vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, SAT TV, miniledničkou, trezorem, fénem a většinou s balkonem (s výjimkou jednolůžkových pokojů). Možnost tří a čtyřlůžkových pokojů (třetí lůžko formou pohovky, u čtyřlůžkových pokojů většinou palanda – či lůžka, ale na úkor prostoru pokoje). Na vyžádání též možnost propojených pokojů.

Stravování

Light all inclusive. Snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Nápoje v době obědů a večeří jsou perlivá nebo neperlivá voda, červené a bílé víno, točené pivo nealkoholické nápoje z automatu. Open Bar: 10:00 - 23:00 hod zahrnuje 1x alkoholický a 1x nealkoholický koktejl podávaný z džbánků, 2x národní likér, pivo, víno, nealkoholické nápoje, džusy, voda, káva, capuccino, čaj. V době od 10.00 do 11:30 a od 16:00 do 18:00 hod lehké snacky.

Ostatní

* atraktivní výlety * přímo u moře Na místě se platí pobytová taxa. Omezená kapacita plážových sušek (doporučujeme vlastní).

Popis

K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi, 2 bary, restaurace, konferenční sál až pro 200 osob, bazén pro dospělé s mělčí částí vhodnou pro děti a sluneční terasou se slunečníky a lehátky (počet kusů neodpovídá počtu klientů, v provozu v závislosti na počasí), udržovaná zahrada, animační programy a hudební večery (v provozu v hlavní sezóně cca od poloviny června do poloviny září), tenisový kurt, hlídání dětí (za poplatek), parkoviště. Tyrhénské moře, přímo u pláže, pláž písečná, plážový servis ( slunečník, 2 plážová křesílka).

Sport a zábava

Bazén se sluneční terasou se slunečníky a lehátky (počet neodpovídá počtu klientů), tenisový kurt, animační programy a hudební večery v hlavní sezóně (cca od poloviny června do poloviny září), výlety do okolí.

Poloha

Tento elegantní hotel je umístěný v zálivu Gaeta, přímo u pláže a v zeleni, jen několik desítek kilometrů od vyhlášených památek zdejšího regionu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kampánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat