Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Giulivo - Apartmány

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 195 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány mají sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou klimatizovány (klimatizace zdarma). Mono 2 - obývací pokoj s manželskou postelí, jídelním stolem a dvěma židličkami, kuchyňský kout na verandě. Trilo 4 - ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky nebo palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkon. Trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi lůžky, může být i palanda, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkon. Bungalov 5 - sociální zařízení (sprcha, WC), ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi lůžky, může být palanda a lůžko, obývací pokoj s kuchyňským koutem, veranda. Vilky všechny mají verandu, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, v patře dva až čtyří pokoje a jedno až dvě sociální zařízení (sprcha, WC). Typ A 5 - pokoj s dvěma či třemi lůžky, může být i palanda a lůžko, pokoj s manželskou postelí. Typ B 8 - dva dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj (nebo dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový). Typ C 8 - dva dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový (nebo dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový, může být i palanda). Typ D 9 - tři dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Typ E 11 - tři třílůžkové pokoje (jeden může být s palandou), jeden dvoulůžkový. Typ F 11 - jeden třílůžkový pokoj, čtyří dvoulůžkové. Vilky a bungalovy na vyžádání.

Ostatní

Komplex se nachází u piniového háje a nabízí ubytování apartmánech v centrální budově, samostatných vilkách (v každé vilce 2 apartmány) se zahrádkou a bungalovech. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, vhodné ubytování pro větší rodiny s dětmi a skupiny.
gps: 41.194698, 13.805558

Popis

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 -200 m v závislosti na ubytování. PLÁŽOVÝ SERVIS - SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A KŘESÍLKO ZDARMA, u vilek pro 8 - 11 osob 2x PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA.Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, terasa, výtah, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), animační programy v červenci a srpnu, parkování, plážový volejbal, stolní tenis.
Za poplatek: sauna, fitness, pronájem aut, půjčovna kol.

Poloha

Apartmány se nachází v centru městečka Baia Domizia. Na soukromou pláž cca 30 m omývanou vodami Tyrhénského moře se dostanete krátkou procházkou ve stínu piniového háje. Ideální výchozí bod pro výlety do okolních destinací - Caserta, Neapol či Řím.

Stravování

Apartmány, bungalovy a vilky bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat