Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Serra Resort

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Ostatní

* klidná dovolená pro rodiny s dětmi * široké sportovní zázemí Na místě se platí pobytová taxa, výměna ložního prádla za poplatek 10 Eur/osoba, parkovací místo za poplatek 30 Eur,-/týden, dětská postýlka za poplatek 28,- Eur/týden, zvířata nejsou povolena. Plážový servis (slunečník a 2 křesílka) 80 Eur/týden.

Stravování

Bez stravování.

Poloha

V provincii Caserta, na hranici mezi Laziem a Kampánií, se nachází La Serra Resort, místo pro odpočinkovou dovolenou i pro rodiny s dětmi. U areálu se nachází supermarket.

Sport a zábava

Bazény, tenisové kurty, minigolf, ping-pong, cykloturistika - půjčovna kol, dštské hřiště, animace. Fotbalové a basketbalové hřiště.

Ubytování

Village disponuje celkem 217 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji. Mono pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky a kuchyňským koutem. Trilo pro 4 osoby (51 m2) - 2 pokoje se 2 lůžky , obývací pokoj s kuchynským koutem, možnost 5. lůžka ( gauč ) za poplatek. Trilo pro 5 osob (62 m2) – 2 pokoje s 2 lůžky, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, možnost 6. lůžka ( gauč ) za poplatek. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a verandou.

Popis

La Serra Resort je vybaven recepcí, restaurací, barem u bazénu, Wi-Fi (zdarma) u recepce, prádelnou (za poplatek), 2 bazény z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky (omezený počet), tenisovými kurty (večerní osvětlení za poplatek), dále je zde basketbalové a fotbalové hřiště, minigolf, ping-pong, půjčovna kol (zdarma), dětské hřiště a animace. Privátní písečná pláž, která je 350 m dlouhá, se nachází přímo u villaggia. Vzdálenost od pláže v závislosti na umístění apartmánu (40 – 400 metrů). Plážový servis za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kampánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat