Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Serra

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 195 Kč

Dostupných: 100 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Pěkné, rozlehlé villaggio uprostřed zeleně je na klidném místě nedaleko pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi a sportovně založené klienty.

Popis

Recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (ve společných prostorách, zdarma), internetový koutek, bazén pro dospělé a pro děti, dětské hřiště, bohaté sportovní vyžití (minigolf, basket, tenis, fotbal), prádelna (za poplatek), půjčovna kol (za poplatek), v sezóně jsou pořádány animační programy.
Pěkná přírodní písečná pláž s písečnými dunami s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: v areálu, 35 €/týden. Do 2/6 a po 29/9 zdarma.

Ubytování

Apartmány jsou umístěny v přízemních domcích, jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, veranda/ terasa s posezením. Klimatizace a TV na vyžádání při rezervaci, za příplatek v CK. #A2/3: (25 m2, max. 3 osoby)/# denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, oddělený kuchyňský kout, SPR+WC, veranda/ terasa s posezením. Možnost přistýlky pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C4/5B: (51 m2, max. 5 osob)/# dvě ložnice (po dvou samostatných lůžkách), denní místnost, oddělený kuchyňský kout, SPR+WC, veranda/ terasa s posezením. Možnost přistýlky pro 5. osobu (v denní místnosti, na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C5/6D: (62 m2, max. 6 osob)/# dvě ložnice (po dvou samostatných lůžkách), denní místnost s rozkládacím lůžkem, oddělený kuchyňský kout, SPR+WC, veranda/ terasa s posezením. Možnost přistýlky pro 6. osobu (v denní místnosti, na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Vlastní, možnost dokoupit v CK snídaně, polopenzi, nebo plnou penzi..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let (za příplatek v CK), příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Pobytová taxa: 1 €/osoba od 16 let/noc (max. 7 nocí).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat