Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Marina Club

Itálie, Kampánie, Baia Domizia

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, výtah, bar, Wi-Fi připojení (ve společných prostorech, zdarma), bazén pro dospělé a pro děti (1/6-17/9), sluneční terasa, fitness, dětský koutek.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu (cca 15/6 - 17/9). Parkování: u hotelu, 6 €/den, garáž 9 €/den.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek typu: #dvoulůžkové pokoje Standard/# - SPR+WC, fén, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení (za poplatek). #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek Standard/# - SPR+WC, fén, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení (za poplatek). #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem/# - SPR+WC, fén, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení (za poplatek). #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s výhledem na moře/# - SPR+WC, fén, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení (za poplatek). #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s výhledem na moře a s balkonem/# - SPR+WC, fén, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení (za poplatek).

Stravování

All Inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, voda, víno a pivo (při jídle). V době od 10:00 - 24:00 v baru neomezená konzumace - rozlévané nealko, minerální voda, džus, pivo, čaj, káva, alkoholické nápoje místní produkce..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, 10 €/den.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 35 €/týden.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 7 nocí (1/7-9/9), příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 1/7 a po 9/9).

Poloha

Pěkný hotel s výhodnou polohou přímo u pláže je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří tráví dovolenou především na pláži.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat