Vyhledat zájezd

Hotel Clorinda S Bazénem Re- Paestum

Itálie, Kampánie, Paestum

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Clorinda
Počasí
10 °C - Možnost deště

Poloha

Hotel se nachází v příjemné a klidné části Paesta, 450 m od písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře. Procházkou přes háj vzrostlých pinií se dostanete k soukromé pláži hotelu, vybavené plážovým servisem a barem. Nedaleko cca 1 km od hotelu se nachází zóna Laura, kde je umístěna převážná část obchodů, barů a pizzerií. Archeologický areál je od hotelu vzdálen 2,5 km.

Popis

Recepce, klimatizovaná restaurace, dvě jídelny, bar, wi-fi zdarma, pláž s plážovým servisem (slunečník +2 lehátka), bazén s lehátky do 10.09. (do vyčerpání kapacity), nehlídané parkoviště, wi-fi zdarma.  Možnost výletů: Aquapark (10 km, Battipaglia), Pompeje, Vesuv, Capri, Amalfi, Paestum. Organizování výletů s českým průvodcem.Železniční stanice: 4 km Capaccio Scalo a 2,5 km Paestum.Letiště: Neapol 90 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 3. a 4. přistýlky. Všechny pokoje mají k dispozici TV, přímý telefon, klimatizaci, minibar, vlastní sociální zařízení, balkón nebo okno s výhledem k bazénu nebo  parkovišti.

Stravování

Polopenze nebo plná penze – snídaně kontinentální formou bufetu, obědy a večeře servírované, složené ze dvou chodů, přílohy a ovoce, voda.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kampánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat