Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Club

Itálie, Kampánie, Sorrento

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Déšť
12 °C - Déšť

Popis

Hotel pochází z roku 1963. Objekt hostům nabízí celkem 56 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, TV místnost, lékařská služba, pokojová služba a prádelna. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Pro aktivní hosty je v nabídce solárium (za poplatek).

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je tady sejf. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Lze si objednat snídaně.

Ostatní

Hotel pochází z roku 1963. Objekt hostům nabízí celkem 56 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, TV místnost, lékařská služba, pokojová služba a prádelna. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
GPS: 40.630104, 14.395609.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kampánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat