Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Eden

Itálie, Kampánie, Sorrento

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Ostatní

Tento hotel pochází z roku 1960. Objekt hostům nabízí celkem 60 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, bar, lékařská služba, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat za poplatek na parkovišti.
GPS: 40.627430, 14.376307.

Popis

Tento hotel pochází z roku 1960. Objekt hostům nabízí celkem 60 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, bar, lékařská služba, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat za poplatek na parkovišti. Jsou přijímány běžné platební karty -Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Za poplatek mohou hosté využít masáže.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Také je zde sejf a minibar. Pokoje mají ledničku. Na pokoji je telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Kampánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat