Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Adventní Miláno a světové Vánoční trhy řemesel

Itálie, Kombinace destinací

Adventní Miláno a světové Vánoční trhy řemesel (hlavní fotografie)

44% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Advent v Římě a Vatikánu
Adventní Řím a Neapolský záliv
Jedeme pro dárky do Florencie, Říma a Vatikánu
Jedeme pro dárky do Říma a Vatikánu
...
Cena za osobu od 3 010 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

Vánoční Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala, fresky Leonarda da Vinciho, město kostelů, honosných paláců, labužníků a módy. V průběhu zájezdu navštívíme nejen vánoční trhy u zámku Castello Sforzesco a umělecké poklady metropole, ale budeme mít i jedinečnou příležitost k návštěvě netradičních Vánočních trhů řemesel, kterých se účastní více jak 130 zemí světa. Důležité upozornění: Pro zájemce možnost zajištění prohlídky fresky Leonarda da Vinciho „Poslední večeře páně“ v Chiesa di Santa Maria delle Grazie, doporučujeme velmi včasnou rezervaci .

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu*** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.

Stravování

Kontinentální snídaně

Program

Den 1:Odlet z Prahy s průvodcem do Milána , pulzujícího města Lombardie, města umění, designu a světové módy. Transfer na ubytování do hotelu. Následuje prohlídka Piazza Duomo se slavnou gotickou katedrálou Duomo, vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět i Alpy, obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II. , zde můžeme v Il. Salotto ochutnat údajně nejlepší kávu v Miláně. Budova Pinacoteca di Brera jedna z nejslavnějších italských obrazáren s díly od A. Mantegny, Rafaela, Belliniho, Rembrandta a dalších mistrů. Vánoční atmosféra historického centra, individuální volno, návrat na hotel.

Den 2:Navštívíme Castello Sforzesco, původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta, světoznámá muzea např: Museo d´ Arte Antica a známé vánočními trhy před zámkem. Ochutnáme Panettone, vždyť Vánoce v Itálii a Panettone jsou jedno. Navštívíme Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro. Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů. Individuální volno k procházkám a nákupům v pavoučích sítích úzkých, dlážděných milánských ulic.

Den 3:Ráno odjedeme k milánskému Fieramilano, kde navštívíme světové Vánoční trhy řemesel, lidové tradice, krása řemesel, vystavovatelé ze 130 zemí celého světa, přes 3000 expozic, originální vánoční dárky, italská káva, tropické koktejly. Ponoříme se do vůní francouzských parfémů, chuťové buňky budeme rozmazlovat pokrmy s indickým kořením, zaposloucháme se do rytmu bubnů Senegalců, meditační náladu nasajeme u tibetského domu nebo koupíme svetřík z vyhlášeného kašmíru. Pro ty z vás, kdo nechtějí na Vánoční trhy, individuální volno v Miláně, bohaté možnosti nákupů, návštěvy muzeí a galerií. Ev. návštěva centra Fashion District, jeden z největších outletů v Evropě.

Den 4:Dokončíme prohlídku města s průvodcem. Divadelní muzeum v La Scala, honosné paláce, slavné kostely vč. chrámu sv. Ambrože. Individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat