Vyhledat zájezd

Camping Bella Italia

Itálie, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Kemp
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Bella Italia Village
Camping Bella Italia
Camping villagge Bella Italia
Hotel Bella Italia
...
Počasí
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 021 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Hory a jezera

Poloha

Velmi oblíbený kemp s výhledem na jezero. přímo na břehu jezera. Centrum cca 1 km.

Popis

119 ubytovacích jednotek. Restaurace, pizzerie, bar, místnost se sat. TV, trezor na recepci (za poplatek), supermarket. Bazén (cca duben - polovina září). Lehátka, slunečníky. WiFi (za poplatek). dětské hřiště. Dětský bazén. Animační program (cca konec března až začátek října). Dětská postýlka do 3 let cca 2 €/den. Rezervace v CK. Platba na místě. Max. počet osob nesmí být tímto dětskou postýlkou překročen.

Sport a zábava

stolní tenis, plážový volejbal/basketbal, malé fotbalové hřiště, boccia. Za poplatek: 2 tenisové kurty.

Ubytování

apartmány (F4F): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby , typ Primula, cca 28 m2. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem, klimatizací/topením, sat. TV, balkon em. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F4G): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby , typ Lavanda, cca 20 m2. Stejné vybavení jako F4F. Apartmány (F6K): dvoupokojové apartmány pro až 6 osob, typ Ortensia, cca 37 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby 1 dvoulůžkový pokoj s palandou navíc . Apartmány (F6H): třípokojové apartmány pro až 6 osob, typ Verbena, cca 29 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 palandami. Mobilní domy (F6J): třípokojové mobilní domy, pro až 6 osob, typ Mimosa, cca 25 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní , 1 pokoj s 1 lůžkem a palandou a 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F7P): třípokojové apartmány pro až 7 osob, typ Ibisco cca 41 m2. Stejné vybavení jako F4F, navíc balkon nebo terasa. Mobilní domy (F7L): čtyřpokojové mobilní domy pro až 7 osob, typ Acacia, cca 32 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní , pokoj s dvoulůžkem, 2 pokoje se 2 samostatnými lůžky.

Stravování

bez stravy.

Ostatní

Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn; vzít s sebou: veškeré prádlo. Nebo lze zapůjčit na místě za poplatek; na místě se platí: kauce 100 €. Závěrečný úklid provede host, při nedostatcích bude zadrženo cca 30 € z kauce. Při odjezdu mimo otevírací dobu (22:00-8:00 h.), je závěrečný úklid vždy za poplatek; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 14.5.-17.6. denně/7 nocí, 18.6.-9.9. středa, sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 17-22 /10 h.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat