Vyhledat zájezd

Camping Bella Italia

Itálie, Lago di Garda, Peschiera

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Možnost deště

Hory a jezera

Ubytování

Dvoupokojové apartmány Primula (F4F): cca 28 m2, v přízemí. Apartmány jsou vybaveny klimatizací/topením, TV, kuchyňským koutem, vanou nebo sprchou, WC a vybavenou terasou. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány Lavanda (F4G): cca 20 m2. Stejné vybavení jako F4F. Dvoupokojové apartmány Ortensia (F6K): cca 37 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby 1 pokoj se 2 lůžky a 1 palandou. Třípokojové apartmány Verbena (F6H): cca 28 m2. Stejné vybavení jako F4F. V 1. patře, místo terasy zařízený balkon. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 palandami. Třípokojové apartmány Ibisco (F7P): cca 41 m2. Stejné vybavení jako F4F, v přízemí nebo 1. patře. 1 obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 3 lůžky. Třípokojové mobilní domy Mimosa (F6J): cca 24 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní, 1 pokoj s 1 lůžkem a palandou a 1 dvoulůžkový pokoj. Čtyřpokojové mobilní domy Acacia (F7L): cca 32 m2. Stejné vybavení jako F4F. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou na spaní, pokoj s dvoulůžkem, 2 pokoje se 2 samostatnými lůžky.

Ostatní

Velmi oblíbený kemp s výhledem na jezero. Malý vodní park s novým tobogánem.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/os./den; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn; vzít s sebou: veškeré prádlo. Lze zapůjčit za poplatek; na místě se platí: kauce 100 €. Závěrečný úklid provede host, při nedostatcích bude zadrženo cca 30 € z kauce. Při odjezdu mimo otevírací dobu (22:00-8:00 h.), je závěrečný úklid vždy za poplatek; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 3.6.-15.9. středa, sobota/7 nocí,; začátek/konec nájmu: 17-22/10 h.
GPS: 45.444199, 10.675000.

Stravování

Bez stravy.

Sport a zábava

Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal/basketbal, malé fotbalové hřiště, boccia. Za poplatek: 2 tenisové kurty.

Poloha

Přímo na břehu jezera. Centrum s restauracemi, bary a obchody cca 1 km.

Popis

Vlastní štěrková pláž. 119 ubytovacích jednotek. Recepce s trezory k pronájmu (cca 2 €/den, kauce 20 €), restaurace, pizzerie, bar, místnost se sat. TV, trezor na recepci (za poplatek), supermarket. Bazén (cca duben - polovina září). Lehátka, slunečníky. Malý vodní park s novým tobogánem. WiFi za poplatek. Dětské hřiště. Dětský bazén. Animační program (cca duben až začátek října, plný program cca pol. května až pol. září). Dětská postýlka do 3 let cca 2 €/den (rezervace v CK). Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat