Vyhledat zájezd

Camping Butterfly

Itálie, Lago di Garda, Peschiera

Strava Bez stravy
Ubytování Kemp
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Butterfly Camping Village
Počasí
8 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Hory a jezera

Poloha

Hezký camp s blízkosti pláže. v blízkosti centra.

Popis

veřejná pláž cca 100 m. recepce (trezory cca 2 €/den), supermarket, bar, restaurace (WiFi za poplatek) s pizzerií. Bazén (od pol. května), lehátková křesla (cca 2 €/den). hřiště, bazén. Postýlka do 2 let cca 2 €/noc. Rezervace v CK. Max. počet os. nesmí být postýlkou překročen.

Sport a zábava

stolní tenis, stolní fotbálek. menší animační program (cca polovina července až konec srpna).

Stravování

bez stravy.

Ostatní

parkování:1 parkovací místo/mobilní dům v ceně. Domácí zvíře: cca 5 €/den. Pes musí být na vodítku a nosit košík. Lázeňská taxa: platba na místě. Cena ubyt. zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu. Vzít s sebou: veškeré prádlo (na místě lze za poplatek zapůjčit). Na místě se platí: kauce cca 100 €. Závěrečný úklid provádí host, při nedostatcích cca 40 €. Příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 20. 6.–11. 9. sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 16/10 h.

Ubytování

kuchyňský kout, obývací ložnice s jídelním koutem (skládací místo na spaní). Klimatizace (8 h./denně v ceně, každá další hod. cca 0,50 €). Sprcha a WC. Třípokojové mob. domy (F4F): pro 4 os., cca 20 m2, 1 dvoulůžkový p. a 1 pokoj s patrovou postelí. Třípokojové mob. domy (F6F): pro 6 os., cca 25 m2, jako F4F, prostornější. Třípokojové mob. domy (F5F): pro 5 os., cca 23 m2, jako F4F, možnost vyklápěcího lůžka. Třípokojové mob. domy (F6G): pro 6 osob, cca 25 m2, 2 dvoulůžkové pokoje.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat