Vyhledat zájezd

Residence Eden

Itálie, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Eden
Hotel Eden s bazénem
Rezidence Eden
Počasí
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 145 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Poloha

Residence Eden leží v Castelnuovo del Garda - lokalita Paradiso, asi 3 km od centra městečka Peschiera del Garda a od jezera Lago di Garda. Skládá se ze čtyř bloků dvoupatrových budov (Camelie, Phoenix, Magnolie a Limoni), umístěných ve velké zahradě s bazénem. Hosté mají k dispozici bazén Laguna o rozloze 1.112 m2, s hloubkou 0,5 - 1,4 m je vhodný i pro děti, navíc se u něj v hlavní sezoně odehrávají animační programy (v italštině). Apartmány jsou kompletně zařízené, všechny s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem, mají balkon (u apartmánů v patře) nebo terásku (u apartmánů v přízemí), TV a v letních měsících klimatizaci. Residence Eden je součástí rozlehlého areálu Parc Hotel Paradiso & Golf Resort, který tvoří ještě další tři hotely/ residence a golfové hřiště. Hosté mohou využívat i služeb ostatních resortů, např. bazény a welness centrum (za poplatek) u Parc Hotelu, prádelnu na žetony v residenci Golf (asi 800 m), restaurace a bar či minimarket, Parc Hotel také nabízí možnost objednat stravování - snídaně za 210,- Kč/osoba/den nebo polopenze za 650,- Kč/osoba/den. Pobyt s malým pejskem (max. 10 kg) povolen, nutno vyžádat předem. V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro toto středisko ve výši cca 0,80 €/osoba/den, platí se povinně na místě.

Popis

venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace,

Ubytování

Mono mono(2) : cca 28/29 m2. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna, balkon nebo teráska. Bilo bilo(4) : cca 39/40 m2. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna, balkon nebo teráska. Trilo trilo(6) : cca 49/53 m2. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a dvoulůžkový pokoj, koupelna, balkon nebo teráska.

Stravování

bez stravy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat