Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Poiano Resort

Itálie, Lago di Garda, Garda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 000 Kč

Dostupných: 203 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, vstupní hala, TV místnost, výtah, restaurace, bar, terasa s barovým servisem, konferenční místnost, internet point, wi-fi (za příplatek), zahrada, parkoviště, dětské hřiště, tenisové kurty (za příplatek), fotbalové hřiště, fitness, půjčovna kol, wellness centrum (olympijský bazén, sauna, turecké lázně, masáže), veřejná doprava do Gardy (zdarma).

Ubytování

BILO 4 Classic - cca 45 m2, obývací místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, vlastní sociální zařízení, balkon/terasa, telefon, Sat TV, minibar, klimatizace za příplatekBILO 4 Central – stejné jako Bilo 4 Classic, klimatizace v ceněTRILO 6 Classic cca 55 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dva dvoulůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení, balkon/terasa, telefon, Sat TV, minibar, klimatizace za příplatekTRILO 6 Central - stejné jako Trilo 6 Classic, klimatizace v ceně.

Poloha

Residence Poiano Resort se nachází cca 2,5 km od jezera a od města Garda. Vhodné zejména pro strávení klidné rodinné dovolené v přírodě. Komplex se skládá z několika apartmánových budov, hostům je k dispozici malé wellness centrum a olympijským bazén. 2,5 km od jezera a od centra.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat