Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Pratone

Itálie, Lago di Garda, Garda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní. #A4 Classic: (35 m2, max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem, galerie s dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #A4 Comfort: (35 m2, max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem, galerie s dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon, výhled na jezero. #B4 Economy (35 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #B4 Classic: (35 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa. #B4 Comfor: (35 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon, výhled na jezero. #C6 Classic: (60 m2, max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa. #C6 Comfort: (60 m2, max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa, výhled na jezero. #D8 Comfort: (75 m2, max. 8 osob)/# tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem nebo dvě ložnice po dvou lůžkách, galerie se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa, výhled na jezero.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 9,50 €/týden.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 4 noci.

Poloha

Pěkná apartmánová rezidence je umístěna na klidném a panoramatickém místě, v rozlehlé zahradě, mezi městečky San Vigilio a Garda. Vhodné především pro rodinnou dovolenou.

Popis

Zahrada, bazén pro dospělé (15x8 m) a pro děti, sluneční terasa, dětský koutek, minimarket. V blízkosti pizzerie a tenisové kurty (cca 500 m).
Oblázková s pozvolným vstupem do vody. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat