Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Rustico

Itálie, Lago di Garda, Garda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Residence Rustico leží na klidném slunném místě uprostřed vinic, přibližně 1 km od jezera Lago di Garda a historického centra městečka Garda. Skládá se z 9 apartmánů, některé mají výhled na jezero (bez balkonu), všechny s TV Sat, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Pro hosty je k dispozici rozlehlá zahrada, nový bazén (otevřen 13/5 - 16/9 podle počasí) se slunečníky a lehátky nebo křesílky, zahradní stolky, společný venkovní gril, dětské hřiště a parkoviště za domem. Topení je v ceně vobdobí 8.4 - 30.4 a 1.10.-21.10 v ostatních termínech je za poplatek 15-25 EUR/den podle typu apartmánu. Nedaleko se nachází restaurace, pizzerie i supermarket. Wifi ve společných prostorách zdarma. V této oblasti byla zavedena povinná pobytová taxa přibližně 0,8 €/osoba/den, platí se místě. Residence není vhodná pro skupiny mládeže.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, TV, mikrovlnná trouba.

Ubytování

Typ Mono mono(2): apartmán v přízemí - obývací místnost s kuchyňským koutem a dvě rozkládací dvoulůžka či pohovky, koupelna, pro max. 2 dospělé+ 2 děti.
Typ A bilo(4): apartmán v přízemí - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna, max. 4 osoby.
Typ B Pianoterra trilo(4): Apartmán v přízemí. Obývací místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a dvoulůžkový pokoj, koupelna, max. 4 osoby.
Typ C quadri(6): apartmán v 1.patře - obývací místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a dva dvoulůžkové pokoje, 2x koupelna, max. 6 osob.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat