Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cristina

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 7 119 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, garáž, zahrádka, wi-fi, pes povolen, klimatizace, terasa / balkón, polopenze.

Ubytování

DB Standard + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon nebo teráska (15 - 20 m2). Bez možnosti klimatizace, nelze garantovat výhled.
DA Superior + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, varná konvice, koupelna a balkon nebo teráska (16-20 m2) s částečným výhledem na jezero. Klimatizace od poloviny června do poloviny září.
DV Panorama + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, varná konvice, koupelna s fénem a balkon (cca 20 m2) s panoramatickým výhledem na jezero. Klimatizace od poloviny června do poloviny září.
E Singola + HB single(1): jednolůžkový pokoj bez balkónu s jednoduchým a funkčním vybavením a zařízením (cca 11 m2), pokoj nemá klimatizaci ani výhled na jezero.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Hotel Cristina se nachází v městečku Limone di Garda, na panoramatickém místě s krásným výhledem, přibližně 800 m od jezera Lago di Garda. Celý komplex se skládá z pěti budov (Cristina, Orchidea, Oasi, Calypso a hl.budova) umístěných v rozlehlé zahradě se spoustou zeleně a terasami s panoramatickými výhledy na jezero i okolní hory. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí a wifi zdarma, restaurace a bar, veliká zahrada se dvěma venkovními bazény a lehátky se slunečníky, garáže a parkoviště, místnost na kola, za poplatek minibus do centra Limone, možnost návštěvy krytého bazénu a posilovny v hotelu Leonardo (vzdálený cca 800 m, nutná čepice do bazénu). Pobyt s malým pejskem povolen na vyžádání (nesmí do společných prostor). Stravování - polopenze: snídaně i večeře formou bufetových stolů, včetně točených nápojů u večeře (voda, cola a pomerančová limonáda, červené a bílé víno). Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 6 let zdarma, do 12 let 50%, ostatní sleva 20%. V Limone byla zavedena pobytová taxa ve výši cca 1,50 €/osoba/den, platí se povinně na místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat