Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cristina

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Ubytování

Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 2-4 lůžkových komfortních pokojích hotelového typu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a trezorem. Některé jsou s balkonem či terasou.
P 1/2 std.
Obsazenost 2 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu STANDARD, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a trezorem.
P 1/2+1std.
Obsazenost 3 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu STANDARD s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a trezorem.
P 1/2+2std.
Obsazenost 4 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu STANDARD s možností 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a trezorem.
P 1/2 sup.
Obsazenost 2 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu SUPERIOR, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, trezorem, klimatizací (od poloviny června do poloviny září), fénem, kávovarem/čajovou konvicí, s balkonem s částečným výhledem na jezero Garda.
P 1/2+1sup.
Obsazenost 3 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu SUPERIOR s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, trezorem, klimatizací (od poloviny června do poloviny září), fénem, kávovarem/čajovou konvicí,s balkonem s částečným výhledem na jezero Garda.
P 1/2+2sup.
Obsazenost 4 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu SUPERIOR s možností 2 přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, trezorem, klimatizací (od poloviny června do poloviny září), fénem, kávovarem/čajovou konvicí, s balkonem s částečným výhledem na jezero Garda.
P 1/2 PAN.
Obsazenost 2 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu PANORAMA, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, trezorem, klimatizací (od poloviny června do poloviny září), fénem, kávovarem/čajovou konvicí, s balkonem s panoramatickým výhledem na jezero Garda.
P 1/2+1PAN.
Obsazenost 3 osoby - dvoulůžkový komfortní pokoj typu PANORAMA s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, trezorem, klimatizací (od poloviny června do poloviny září), fénem, kávovarem/čajovou konvicí s balkonem s panoramatickým výhledem na jezero Garda.

Stravování

Snídaně podávaná formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze (při dokoupení polopenze jsou v cně zahrnuty i nápoje běhme večeře - minerální voda, víno, cola, limonáda).

Ostatní

15% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat