Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Garda

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Ubytování Kemp
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 920 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

MH A trilo(4): Mobilhome. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, dvě ložnice, TV, klimatizace za poplatek 5 €/den (na vyžádání při rezervaci), sociální zařízení.
MH B trilo(5): Mobilhome. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice, TV, klimatizace za poplatek 5 €/den (na vyžádání při rezervaci), sociální zařízení. Max. pro 4 dospělí a 1 dítě.
MH C trilo(6): Mobilhome. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice, TV, klimatizace za poplatek 5 €/den (na vyžádání při rezervaci), sociální zařízení. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti.

Poloha

Kemp uprostřed zeleně a olivovníků leží na břehu jezera a nedaleko historického centra městečka Limone. K dispozici je bazén s dětskou částí (ca. 1.5.-31.10.) a sluneční terasa, malý supermarket, restaurace s barem, pizzerie a přilehlá terasa s výhledem na jezero, parkoviště (omezený počet míst), dětské hřiště a možnost grilování na pláži. Pobyt s pejskem povolen za poplatek cca 8 €/den (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa EUR 1 osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, pes povolen, TV, klimatizace.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat