Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sun Hotel Panorama

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno

Popis

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, kavárna, bar, TV místnost a služba hlídání dětí. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Dále je v nabídce shuttleservis. Je možné zaplatit kreditními kartami Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt nabízí dětský bazének a krytý bazén. Hosté mohou využít terasu, terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. Kdo se chce i při cestování věnovat sportu, ten se může v areálu hotelu věnovat tenisu a hře boccia. Minigolf je pak za poplatek. Z vodních sportů je v nabídce windsurfing. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. V objektu se nachází také wellness zóna se saunou. Živá hudba a miniklub představují další možnost, jak příjemně trávit volný čas.

Ubytování

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Ve většině ubytovacích jednotek patří ke standardu i balkón. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají ledničku. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

Stravování

V objektu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.

Ostatní

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, kavárna, bar, TV místnost a služba hlídání dětí. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Dále je v nabídce shuttleservis.
GPS: 45.824326, 10.812320.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Lago di Garda nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat